کد خبر : 157             انتشار : 1396-11-02 21:07:00         
wdata.ir
( قوانین و مقررات )

( قوانین و مقررات )

( قوانین و مقررات ) دانلود بانک موبایل اصناف و مشاغل :
قبل از دانلود بانک اطلاعات مشاغل موبایل اصناف از پذیرش ( قوانین و مقررات ) توسط همکارانتان اطمینان کسب کنید. استفاده از خدمات وبسایت ما به معنی پذیرش ( قوانین و مقررات ) دانلود بانک اطلاعاتی موبایل مشاغل و اصناف به شرح زیر است :
1) خریدار میتواند فایلهای بارگذاری شده را تابع ( قوانین و مقررات ) خاص عودت دهد. در این زمینه میتوانید در تماس با کارشناسان ما در جریان مفاد و پذیرش شروط استرداد قرار بگیرید.
2) ما ایمیل مشتریان را جهت ارسال بروزرسانی و ارتباط مجدد جمع آوری میکنیم . بدیهی است اطلاعات تماس شامل ایمیل و شماره مشتریان هـیچ گاه منتشر نخواهد شد .
3) اگر به هر دلیلی به مشکل برخورد کردید و یا نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر هستید میتوانید بطور مستقیم با ما تماس بگیرید .
4) از نصب اکسل و فشرده ساز در رایانه اطمینان حاصل کرده و قبل از اتصال به درگاه وی پی ان را خاموش کنید تا عملیات بارگذاری بدرستی انجام شود.
5) استفاده از اطلاعات صرفاً با هدف تبلیغات ممکن میباشد. هر گونه استفاده دیگری از محتوا طبق ( قوانین و مقررات ) بر عهده خریدار خواهد بود.
6) ارسال تغییرات احتمالی بعدی بمدت یکسال رایگان خواهد بود. شما هم اکنون میتوانید در صفحات اختصاصی مربوط به هر شغل پرداخت آنلاین را انجام داده و فایل را بصورت همزمان دانلود کنید.

طراحی سایت از   ahwazsite.ir